Dom Cigárvizuálna identita

Dom Cigár

Prišiel za nami Maroš z Domu Cigár, že majú veľkú firmu, ale nemajú vizuálnu identitu. Mali logo, ale chýbal koncept. Zhodli sme sa na tom, že potrebujú komplet rebranding. Pred začatím prác sme ale narazili na tvrdú slovenskú legislatívu.

Nemohli sme pracovať so siluetou cigary, resp. s tvarom, ktorý by ju pripomínal. To bol aj dôvod, prečo Dom Cigár používal v komunikácii fajku. Tomu sme sa ale chceli vyhnúť a tak sme skúšali, premýšľali, namáčali a otláčali až kým sme nenašli tvar, ktorý každý fajčiar cigár hneď rozozná ?

Pre Dom Cigár sme navrhli aj periodické Novinky, v ktorých sa zákazníci vo fajčiarskych kluboch dozvedia, čo je nové vo svete cigár. Značka sa stále rozvíja, plánujeme vizuálnu identitu rozširovať aj na ďalšie nosiče, takže stay tuned ?

Páči sa vám tento projekt?

[unex_ce_button id="content_03fiwfe1v" button_text_color="#000000" button_font="semibold" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="#fbbc45" button_padding="15px 35px 15px 35px " button_border_width="0px" button_border_color="" button_border_radius="5px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#000000" button_border_hover_color="" button_link="https://www.dvelamy.sk/o-nas-kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="1" in_column=""]NAPÍŠTE NÁM[/ce_button]