Lulofacevizuálna identita

Luloface

Poznáte betónové kvetináče od Luloface? My sme ich poznali z rôznych trhov a vždy sme po nich pokukovali. A zrazu CINK! Prišiel nám mail od Zuzky z Luloface, že by chcela navrhnúť vizuálnu identitu a obal na svoje produkty. To bol super deň! 🙂

Dohodli sme si stretnutie, dostali sme kvetináčiky a išli na to. Martin bol v siedmom nebi, lebo industrial + geometria… čo viac? ?

Vybrali sme papier zo série Crush od výrobcu Favini v odtieni Corn. Je vyrobený zo zvyškov kukurice a má priznané nedostatky. Svojou nedokonalosťou sa nám perfektne hodil k pórovitej nedokonalosti betónu.

Pre Luloface sme navrhli kompletnú vizuálnu identitu s výnimkou loga, ktoré už bolo navrhnuté dizajnérom z Južnej Ameriky. Najviac zábavy sme si však užili s kreslením modelov kvetináčov. Teda… hneď po sadení sukulentov ?

Páči sa vám tento projekt?

[unex_ce_button id="content_03fiwfe1v" button_text_color="#000000" button_font="semibold" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="#fbbc45" button_padding="15px 35px 15px 35px " button_border_width="0px" button_border_color="" button_border_radius="5px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#000000" button_border_hover_color="" button_link="https://www.dvelamy.sk/o-nas-kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="1" in_column=""]NAPÍŠTE NÁM[/ce_button]