MOEvizuálna identita

MOE

23. decembra 2014 sme dostali predvianočný darček. Napísali nám Eva a Janka, že zakladajú značku detského oblečenia a potrebujú pomôcť s jej identitou. Mali viacero návrhov na názov a páčil sa im severský štýl a minimalizmus. Zvyšok nechali na nás. Spoločne sme vybrali názov MOE, jedno z prvých detských slov. Jednoduché, jemné, milé.

Spolu s Jankou a Evou sme si po dlhých rozhovoroch určili piliere, na ktorých bude nová značka MOE stáť.

Príroda, počiatok, objavovanie,
tajomno, priestor, ticho, rovnováha,
geometria, elegancia, jedinečnosť 


vesmír

MOE

Máme radi, keď značky dajú zákazníkovi niečo viac. Bonus, s ktorým neráta, ale poteší ho. Páčila sa nám predstava, že by MOE edukovalo. Veď koho edukovať, ak nie deti. A tak sme otvorili veľkú knihu súhvezdí a poctivo študovali.

MOE bola od začiatku veľmi ekologicky zmýšľajúca značka a preto sme pre ňu vybrali papier Crush od Favini. Je to eco-friendly rad nenatieraných papierov, ktoré sú vyrobené zo zvyškov vznikajúcich pri výrobe a spracovaní iných surovín. Odtieň, ktorý sme vybrali pre MOE sa volá Almond a je vyrobený z odpadu pri spracovaní mandlí.

Jedného dňa nám spravil veľkú radosť mail až z ďalekej Číny. Našu práca pre MOE vybrali medzi najzaujímavejšie detské značky a uverejnili ju v knižke Graphics for Kids (Sandu Publishing). Yay! ?

Páči sa vám tento projekt?

[unex_ce_button id="content_03fiwfe1v" button_text_color="#000000" button_font="semibold" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="#fbbc45" button_padding="15px 35px 15px 35px " button_border_width="0px" button_border_color="" button_border_radius="5px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#000000" button_border_hover_color="" button_link="https://www.dvelamy.sk/o-nas-kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="1" in_column=""]NAPÍŠTE NÁM[/ce_button]