nijevizuálna identita

nije

Keď nám Soňa napísala, že by chcela vytvoriť vizuálnu identitu pre novú slovenskú značku, veľmi sme sa potešili. Klikli sme si na nije.sk a pozerali, čo za produkt vyrába. I keď (zatiaľ) nemáme deti, tak v detských značkách sa orientujeme a niečo takéto sme ešte nevideli! Bolo to úplne iné, bolo to štýlové a to my máme radi. Hneď sme si dohodli kávu.

Logo už značka mala vytvorené (autorom je Jord Nikov). Pekné, typografické, s ktorým sa nám príjemne pracovalo. Po stretnutí sme dospeli k tomu, čo značka nije potrebuje, aká je, aká chce byť a čo z nej má ísť.

Tešíme sa, že ekologickosť je v poslednej dobe tak rozšírená a značky chcú byť ekologické a zodpovedné. Pre Nije sme vybrali papier zo série Crush od výrobcu Favini, odtieň Corn. Je vyrobený zo zvyškov kukurice a má priznané nedostatky.

Páčil sa vám tento projekt?

[unex_ce_button id="content_cac0awxs4" button_text_color="#000000" button_font="semibold" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="#fbbc45" button_padding="15px 35px 15px 35px " button_border_width="0px" button_border_color="" button_border_radius="5px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#000000" button_border_hover_color="" button_link="https://www.dvelamy.sk/o-nas-kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="1" in_column=""]NAPÍŠTE NÁM[/ce_button]